Forum za sve i svašta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za sve i svašta...

Razne teme, prijelozi, talk...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 prijedlog !! again

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 2:05 am

nubera za admina ! :m&m:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 2:06 am

i sta vi spavate na forumu ka vampirova mlada ? svaki sekund ja nesto postan u roku od 10 sekundi vec 3-4-5 odgovora xD niste čru nikako iden ča !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 2:10 am

nubera za admina...a XD
ko zna šta bi on od ovoga napravia
XD
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 2:57 pm

xDxD....ne znan ja....
Koje imaš preduvjete?
Šta daješ zauzvrat???
Ma šalin se...
Ne znan ja na šta bi ovo ličilo, stavia bi ti neke tamo tvoje ratne slike, šta ja znan....= //
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 3:10 pm

njnjnjnjnj...sad bi svi tili bit admini... prijedlog !! again 291461 prijedlog !! again 140704
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 3:14 pm

pa i jesu svi osim mene Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 3:22 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
pa i jesu svi osim mene Very Happy
oil jesu...a fak...di e babba...nek ih stavi za moderatore ....xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysub oľu 29, 2008 3:26 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
pa i jesu svi osim mene Very Happy

a stavi ga jadnog za moderatora.. Cccc...
pa nek on natira ljudofe da dodju na ovaj forum..
cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyned oľu 30, 2008 12:22 am

ma neeeeeeee
wiky...nisu svi Admin...samo smo ja, ti i Babba...samo smo mi žute
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyned oľu 30, 2008 2:26 am

Wicked Lunna je napisao/la:
ma neeeeeeee
wiky...nisu svi Admin...samo smo ja, ti i Babba...samo smo mi žute

ja vise nisan ni onaj obicni... Laughing
neka, neka..
ionak nebi niss radila ka administrator..
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptypon oľu 31, 2008 12:28 pm

Wiky :[ je napisao/la:
WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
pa i jesu svi osim mene Very Happy
oil jesu...a fak...di e babba...nek ih stavi za moderatore ....xD

sam ja ti i peška, iako peška ništa ne radi šta ne bi mogla i da nije admin, osin šta uživa u žutoj boji, al popravit će se ona...jel da??????!!!!!!!!
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptypon oľu 31, 2008 4:18 pm

a da...ja se bavin temama i spamovima...i dovodin prdekala...i poteve pazin i sve
e i nemojte me sad zahebavat
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptypon oľu 31, 2008 9:26 pm

Wicked Lunna je napisao/la:
a da...ja se bavin temama i spamovima...i dovodin prdekala...i poteve pazin i sve
e i nemojte me sad zahebavat

petra, nemoj se branit jer nishta ne ide u tvoju korist buduchi da nisi jednia koja pravi teme, zabranjuje spammove i briše ih( a samo ih ja brišen, ps)... i koji vrag paziš? a dovela si ih, to uzimamo, al nisi puno tako da si svejedno nekvalificirana za admina ali ja i wiky ovako drage, mile, dobročudne, prekrasne i...khm, da ovakve mi ti damo...i zato; pokori se svijete jer dolaze nove božiceeee!!! zajebajen se... ugl, you get the point

a šta se tiće nubera za admina..........................................................................................................................................................
.................
moždaaa........................ scared

dance
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptypon oľu 31, 2008 9:30 pm

on ce bit admin???
aaa?
a ja?
ja san se isto mucila i niss nisan dobila..
je, je.. u pravu si.. imala san samo bit admin, koji nista nije moga radit...
Ccc... confused
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptypon oľu 31, 2008 9:34 pm

a triba te stavit za admina na dva mista da bi bila, a ja jesan, biće mi opet komp sra, tj.bloka sva sranja pa onda nije uspilo...= //
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyuto tra 01, 2008 1:21 pm

Little Vamp je napisao/la:
a triba te stavit za admina na dva mista da bi bila, a ja jesan, biće mi opet komp sra, tj.bloka sva sranja pa onda nije uspilo...= //

blablabla
to je varanje..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyuto tra 01, 2008 9:10 pm

Little Vamp je napisao/la:
Wicked Lunna je napisao/la:
a da...ja se bavin temama i spamovima...i dovodin prdekala...i poteve pazin i sve
e i nemojte me sad zahebavat

petra, nemoj se branit jer nishta ne ide u tvoju korist buduchi da nisi jednia koja pravi teme, zabranjuje spammove i briše ih( a samo ih ja brišen, ps)... i koji vrag paziš? a dovela si ih, to uzimamo, al nisi puno tako da si svejedno nekvalificirana za admina ali ja i wiky ovako drage, mile, dobročudne, prekrasne i...khm, da ovakve mi ti damo...i zato; pokori se svijete jer dolaze nove božiceeee!!! zajebajen se... ugl, you get the point

a šta se tiće nubera za admina..........................................................................................................................................................
.................
moždaaa........................ scared

dance


meni se sviša žuta boja Rolling Eyes
i da
pazin na forum
dada
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyuto tra 01, 2008 9:30 pm

prijedlog !! again 433700
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyuto tra 01, 2008 9:47 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
prijedlog !! again 433700
ma nemoj ti meni prijedlog !! again 433700 ...iako nije namijenjeno meni,al eto..xD
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysri tra 02, 2008 11:09 am

PETRA JEBEN TI MAMICU BRIŠI SPAMMOVE
fruit salad, jummy, jummy
xD
a nuberu, kad u nekoj temi stavis samo smajlic spam to ti je isto spammanje....
alien
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyuto tra 08, 2008 4:20 pm

Little Vamp je napisao/la:
PETRA JEBEN TI MAMICU BRIŠI SPAMMOVE
fruit salad, jummy, jummy
xD
a nuberu, kad u nekoj temi stavis samo smajlic spam to ti je isto spammanje....
alien


Cccc...
a mi jos najvise spammamo.. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyčet tra 10, 2008 4:05 pm

cat alien pig monkey clown cherry albino sunny jocolor queen king farao rendeer santa flower dragonball southpark halloween
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptyčet tra 10, 2008 4:28 pm

Little Vamp je napisao/la:
cat alien pig monkey clown cherry albino sunny jocolor queen king farao rendeer santa flower dragonball southpark halloween

Smile Very Happy Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study flower afro lol! :m&m: animal animal ... sramežljiv dragonball supermen masakr southpark violin electricudet halloween nurse hmm? tonque no war sick blablabla blow up kenja ble r.i.p. sick fear scared sad sad rolleye dance prijedlog !! again 377655 prijedlog !! again 256601 prijedlog !! again 433700 prijedlog !! again 358851 prijedlog !! again 291461 prijedlog !! again 140704 prijedlog !! again 677239 prijedlog !! again 20535 prijedlog !! again 974583 prijedlog !! again 874498 prijedlog !! again 838593 prijedlog !! again 791232 prijedlog !! again 87278 prijedlog !! again 628727 tasmania beast


?!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Emptysri pro 03, 2008 9:25 pm

ma spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijedlog !! again Empty
PostajNaslov: Re: prijedlog !! again   prijedlog !! again Empty

[Vrh] Go down
 
prijedlog !! again
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum za sve i svašta... :: Pitanja i Prijedlozi-
Forum(o)Bir: