Forum za sve i svašta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za sve i svašta...

Razne teme, prijelozi, talk...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 muski topic

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyuto tra 01, 2008 10:06 pm

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ispeglat kosu
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil clown Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyuto tra 01, 2008 10:15 pm

Wicked Lunna je napisao/la:
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ispeglat kosu
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil clown Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ja mislin da mue prirodna ravna (je li?),pa nie potribno (ili je?)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyuto tra 01, 2008 11:19 pm

ma polu ravna polu ricava ... lako van tu govorit priko foruma ka sta ce mene i viki silovat dada .....
to neke vase gocarske price ......(lovacke)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyuto tra 01, 2008 11:28 pm

aaaaaaaaaaaaaa nisan goticarka ka prvo,a ka drugo bilo je ljudi pa me bilo sram...xD... bounce
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysri tra 02, 2008 11:26 am

Wicked Lunna je napisao/la:
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ispeglat kosu
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil clown Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ma najbolje da mu malo naricamo, da ima uvojke
xD
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysri tra 02, 2008 11:45 am

Little Vamp je napisao/la:
Wicked Lunna je napisao/la:
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ispeglat kosu
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil clown Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ma najbolje da mu malo naricamo, da ima uvojke
xD
ma staaa??
na chelu... Exclamation
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysri tra 02, 2008 2:36 pm

Evil_In_A_Closet je napisao/la:
Little Vamp je napisao/la:
Wicked Lunna je napisao/la:
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ispeglat kosu
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil clown Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ma najbolje da mu malo naricamo, da ima uvojke
xD
ma staaa??
na chelu... Exclamation
lol! ja mislin da mue dovoljna kazna da ga iscesljamo scratch
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 03, 2008 1:35 pm

Baš me zanima kako je izgleda sa ravnon i POČEŠLJANON koson...živa parodija... Laughing
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptypet tra 04, 2008 11:38 pm

a jeba vas bog di god ja upadnen u bilo kou temu prica se o nuberu i njigovoj kosi i btw Jebena Faca van je MIKULAAA xd...nemoj me ubit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysub tra 05, 2008 1:09 am

znamo da je mikula..
mikula je plavusa... tonque
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysub tra 05, 2008 11:26 am

Evil_In_A_Closet je napisao/la:
znamo da je mikula..
mikula je plavusa... tonque
ko je taj jebemu?
..Ame babba jucer cila skola iza kule...xD...TUkli se oni....A Škaru cu ja pribit jbmu gadi mi se...Napa Kiku(musko) dok je prica s Davidon...E nemre to tako... muski topic - Page 2 140704
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysub tra 05, 2008 12:49 pm

Wiky :[ je napisao/la:
Evil_In_A_Closet je napisao/la:
znamo da je mikula..
mikula je plavusa... tonque
ko je taj jebemu?
..Ame babba jucer cila skola iza kule...xD...TUkli se oni....A Škaru cu ja pribit jbmu gadi mi se...Napa Kiku(musko) dok je prica s Davidon...E nemre to tako... muski topic - Page 2 140704

ame i ja bi ga najradije pribila, amo ća. jesi vidila kako je škaro pokazive one jadne bijedne dvi točkice koje je ka kike ogreba? ja mu se udrila smijat u facu. tuka bi se a pizdi na ogrebotinicu, a kike ništa, njemu okolo šiklja krv. xD
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysub tra 05, 2008 1:02 pm

ja san istuka skaru kad san bia 8 Cool whahaha sta sad ope glumi nesto xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysub tra 05, 2008 3:36 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
ja san istuka skaru kad san bia 8 Cool whahaha sta sad ope glumi nesto xD
znan xD...Aj dodi opet...Al skaro e glupi jadnik kojeg bi beba pribila kad bi bar posteno se tuka,a ne dok covik s prica s ljudima...Ponia se ka zadnja kukavica...Nas sta kako san ljuta...Derala san mu se da e jadnik,kukavica,peder,konjojebacka kurvetina (hh),etc...a sta cu kad mi nisu dali da ga puknen sakon (a tako san tila) sad ...Vlatko ga e tria pribit...Al eto bar ga e bacija na pod i borsu mu bacia u lokvu...LoL...A jbt Vlatko je scratch OGROMAN...Skaro mu se tia suprotstavit,al kad se ovaj izdera na njega samo sta skaro nie pobiga doma... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyuto tra 08, 2008 4:17 pm

Wiky :[ je napisao/la:
WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
ja san istuka skaru kad san bia 8 Cool whahaha sta sad ope glumi nesto xD
znan xD...Aj dodi opet...Al skaro e glupi jadnik kojeg bi beba pribila kad bi bar posteno se tuka,a ne dok covik s prica s ljudima...Ponia se ka zadnja kukavica...Nas sta kako san ljuta...Derala san mu se da e jadnik,kukavica,peder,konjojebacka kurvetina (hh),etc...a sta cu kad mi nisu dali da ga puknen sakon (a tako san tila) sad ...Vlatko ga e tria pribit...Al eto bar ga e bacija na pod i borsu mu bacia u lokvu...LoL...A jbt Vlatko je scratch OGROMAN...Skaro mu se tia suprotstavit,al kad se ovaj izdera na njega samo sta skaro nie pobiga doma... lol!

ma skaroo jee budaaalaa...
i to samo takva...
stvarno ga triba jos neko malo natuc... debilcina.. Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyuto tra 08, 2008 6:19 pm

Evil_In_A_Closet je napisao/la:
Wiky :[ je napisao/la:
WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
ja san istuka skaru kad san bia 8 Cool whahaha sta sad ope glumi nesto xD
znan xD...Aj dodi opet...Al skaro e glupi jadnik kojeg bi beba pribila kad bi bar posteno se tuka,a ne dok covik s prica s ljudima...Ponia se ka zadnja kukavica...Nas sta kako san ljuta...Derala san mu se da e jadnik,kukavica,peder,konjojebacka kurvetina (hh),etc...a sta cu kad mi nisu dali da ga puknen sakon (a tako san tila) sad ...Vlatko ga e tria pribit...Al eto bar ga e bacija na pod i borsu mu bacia u lokvu...LoL...A jbt Vlatko je scratch OGROMAN...Skaro mu se tia suprotstavit,al kad se ovaj izdera na njega samo sta skaro nie pobiga doma... lol!

ma skaroo jee budaaalaa...
i to samo takva...
stvarno ga triba jos neko malo natuc... debilcina.. Mad
aneeeeeeee...amo ja i ti?????? Very Happy
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysri tra 09, 2008 3:55 pm

necemo tako wiky, s menon si se dogovorila da ga natučemo. onda ja ti i ane... pa nemože protiv nas. afro
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptysri tra 09, 2008 8:02 pm

Little Vamp je napisao/la:
necemo tako wiky, s menon si se dogovorila da ga natučemo. onda ja ti i ane... pa nemože protiv nas. afro
ajoj sry sta san te zaboravila..xD...a necu se tuc...odvikajen se,jer san pukla nogon simica i sad ima ogromnu modricu,pa mi ga e zaj... scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 10, 2008 3:49 pm

Wiky :[ je napisao/la:
Little Vamp je napisao/la:
necemo tako wiky, s menon si se dogovorila da ga natučemo. onda ja ti i ane... pa nemože protiv nas. afro
ajoj sry sta san te zaboravila..xD...a necu se tuc...odvikajen se,jer san pukla nogon simica i sad ima ogromnu modricu,pa mi ga e zaj... scratch


ccc...
pa tribas nastavit lemat ljude.. mislin ddd
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 10, 2008 3:51 pm

a e sad... viruj mi, wiky, kobne su posljedice...
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 10, 2008 4:06 pm

Little Vamp je napisao/la:
a e sad... viruj mi, wiky, kobne su posljedice...
danas nisan nikog udrila...qq...i necu...Dobro mi ide Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 10, 2008 4:32 pm

Wiky :[ je napisao/la:
Little Vamp je napisao/la:
a e sad... viruj mi, wiky, kobne su posljedice...
danas nisan nikog udrila...qq...i necu...Dobro mi ide Very Happy Very Happy

buahahahaha
ja cu te napast pa cemo vidit oces li me udrit... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 10, 2008 6:04 pm

ajte, pa da vas vidimo, ja ulažen na djoličku
xD
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyčet tra 10, 2008 7:27 pm

Little Vamp je napisao/la:
ajte, pa da vas vidimo, ja ulažen na djoličku
xD

kad san ja jacha.. xD
uvik mlatin nekog pa mislin ono..
valjda san ness naucila u 13god.. Very Happy
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Emptyned tra 13, 2008 9:11 pm

a je sad, tukla si se ka beba, ono sa dva dana ane sa boksačkin rukavicama... muski topic - Page 2 874498
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Sponsored content





muski topic - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: muski topic   muski topic - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
muski topic
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum za sve i svašta... :: WC :: Muški-
Forum(o)Bir: