Forum za sve i svašta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za sve i svašta...

Razne teme, prijelozi, talk...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kralj/kraljica brda

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptypon oľu 31, 2008 12:47 pm

Ugl, ja san sad recimo ka, kraljica i vi morate smišljat najmaštovitije i dobro opisane načine da me ubijete i da vi postanete slj. kralj/kraljica brdaa....Lorna, da ovo sve napišen, samo velikin slovima??? Heh, shalin se, dakle, JA SAN KRALJICA, a sad me vi skinite sa trona ako možete....
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:24 pm

Wiky, ne spammaj...
Da, mos me ode ubit, tj. opisat kako si me ubila... i onda na kraju napises ja sam kraljica brda i neko drugi tebe satare... al to sa već napisala i zato ne pitajte glupa pitanja...i satarite me više, čoviće, neću cilu vječnost bit kraljica... iako bi mogla afro

xD
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:27 pm

de ne brisi bas sve spammove....sad covik tu nea pojma o cemu govoris (a ni ja)....
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:29 pm

WIKY! uzmimo za primjer da si ti kraljica brda i onda ja napishen...
stala si tamoo vamo na tronu dodjoh ja sa svojom sjekiron optočenon draguljima i okinen ti vrat. Iz grkljana ti je šikljala krv i onda san postavila vatricu i užgala te. sad san ja kraljica brda...

si sad skužila?
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:30 pm

ovako...
ja cu uzest lipo bager..
i proc priko tebe..
onda sa jedne strane izleti mozak, sa jedne srce a sa jedne bubrig..
ja uzmen pijat, i stavin tvoj mozak posolin ga i pojin ga... (znas ono, ka u janjetine xD)
bubrig i srce prodan... i zaradin puno love, jer je gospodicna kraljica jela samo finu hranu pa su joj organi bili zdravi...
i tako se ja obogatin, i postanen kraljica... =) Neutral
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:39 pm

uuu, ti bi opako...jesmo morbidni
a onda; kad si se lipo umorila i išla leć i spavat, ja san ti ušla u kuću, poput pravog plastičnog kirurga ogulila ti lice, i dala piranama koje su sasvim slučajno bile u istoj prostoriji. Onda san te obisila na strop, ispod tebe stavila teču i umakala te u kiselinu koja te je skroz pojila.. A jadnaa..muahahahahahahaha...Sad san ja jedina, moćna krljica ovog fucki** brda. A da proširimo kraljevstvo? Ugl, ja san sad kraljica.
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:44 pm

Little Vamp je napisao/la:
uuu, ti bi opako...jesmo morbidni
a onda; kad si se lipo umorila i išla leć i spavat, ja san ti ušla u kuću, poput pravog plastičnog kirurga ogulila ti lice, i dala piranama koje su sasvim slučajno bile u istoj prostoriji. Onda san te obisila na strop, ispod tebe stavila teču i umakala te u kiselinu koja te je skroz pojila.. A jadnaa..muahahahahahahaha...Sad san ja jedina, moćna krljica ovog fucki** brda. A da proširimo kraljevstvo? Ugl, ja san sad kraljica.

kako bi ona menje mucija.. Sad

ja bi te stavila na elektricnu stolicu i muuchiiilaaa...
onda bi ostricu koji je takodjer bija tu okinila glavu na dva dila, uzela mozak i tirala te da to jedes.. (a posto je to maji mozak, sumnjan, da bi se ness posebno najila)
onda bi ti ispri tebe dovela neke ljude koje ti znace posebno u tvom zivotu, i svima im redom kidala glave, tak da bi te plakanje jos izmucilo--
tirala bi te da im pocmes pit krv... ja bi tebi dok bi ti pila, zabila bi ti noz posri cela tako da izadje na drugu stranu glave...
al prije bi toga sama sebi iskopala groob.. i onda bi te jos koji put upucala da doslovno crknes i to je to... What a Face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:48 pm

wao koji planovi...ja nikog nebi mucila...ja bi dosla s puskon upucala te i otisla...xD... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 1:49 pm

Wiky :[ je napisao/la:
wao koji planovi...ja nikog nebi mucila...ja bi dosla s puskon upucala te i otisla...xD... lol!
veci gust je kad nekog mucis...
wiky.. mi spammamo.. =/
neee... =( Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 2:19 pm

Evil_In_A_Closet je napisao/la:
Wiky :[ je napisao/la:
wao koji planovi...ja nikog nebi mucila...ja bi dosla s puskon upucala te i otisla...xD... lol!
veci gust je kad nekog mucis...
wiky.. mi spammamo.. =/
neee... =( Sad
nea veze...Pecka ne brisi!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 9:36 pm

Wiky :[ je napisao/la:
wao koji planovi...ja nikog nebi mucila...ja bi dosla s puskon upucala te i otisla...xD... lol!
to san i tia rec jbt -.-" uglavnon dosa san uboa te 3 puta nozen sad san ja kralj brda roar kako retardirano
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 9:55 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
Wiky :[ je napisao/la:
wao koji planovi...ja nikog nebi mucila...ja bi dosla s puskon upucala te i otisla...xD... lol!
to san i tia rec jbt -.-" uglavnon dosa san uboa te 3 puta nozen sad san ja kralj brda roar kako retardirano
bolje da si mi raznija mozak a ne me izboja e...xD...mmeni e ova tema glupa...aj cu nuberu kosu cesljat sve do smrti (?)....xD Kralj/kraljica brda 628727
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:17 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je bilo okrutno xD xD mwhahha dok ti cesljas ja te boden nozen di si sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:27 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
aaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo je bilo okrutno xD xD mwhahha dok ti cesljas ja te boden nozen di si sad
Ma nemoj?????...prije cu te puknit nogon uzet ti noz,zarobit te i iscesljat do smrti,ahahahahaha....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:31 pm

dok ti mene cesljas ako me udres nogon nes ti tvoje starke smrska bi ti kostice marton ako mi ga izbijes nekako izvadia bi ti oci prstima i prboia te niz brdo ! Laughing mos samo se poklonit kralju .. mozda te postedin onda :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:33 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
dok ti mene cesljas ako me udres nogon nes ti tvoje starke smrska bi ti kostice marton ako mi ga izbijes nekako izvadia bi ti oci prstima i prboia te niz brdo ! Laughing mos samo se poklonit kralju .. mozda te postedin onda :P
Mda samo probaj!!!aj aj...os se tuc???!xD pas ti vidit sta sve starke mogu...marte sux...qq
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:33 pm

da da tjesi se
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:34 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
da da tjesi se
ne tjesin se....ajoj ...starke su zakon cheers cheers ....a puknit cu te aj kad te vidin ocu ocu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:35 pm

je pukla is me prosli put pa ti nisan tia vratit cccc
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyuto tra 01, 2008 11:37 pm

WotanSSpawN 14/88 je napisao/la:
je pukla is me prosli put pa ti nisan tia vratit cccc
njnjnj...puknit cu te opet...xD
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyčet tra 03, 2008 11:08 am

ček, sad je wiky kraljica? ili nuber?
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyčet tra 03, 2008 12:49 pm

ja cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyčet tra 03, 2008 1:23 pm

u jeah
ugl, sasjeckan te ko kapulu u brzini svjetlosti i na vidi, ja san kraljica/vampirica brda...xD
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyčet tra 03, 2008 1:43 pm

Little Vamp je napisao/la:
u jeah
ugl, sasjeckan te ko kapulu u brzini svjetlosti i na vidi, ja san kraljica/vampirica brda...xD
MRS...ja te lipo pozoven na piće i u njega ti stavin otrov i ti crknes...hahahaha
[Vrh] Go down
Caryssa Crimson
Admin
Caryssa Crimson


Broj postova : 212
Location : Split
Registration date : 20.11.2007

Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Emptyčet tra 03, 2008 9:21 pm

a micek, ja san ti vampire, nes ti mene tako lako...jos san kraljica brda
tongue
[Vrh] Go down
https://cryoftheblackbirds.forumcroatian.com
Sponsored content





Kralj/kraljica brda Empty
PostajNaslov: Re: Kralj/kraljica brda   Kralj/kraljica brda Empty

[Vrh] Go down
 
Kralj/kraljica brda
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum za sve i svašta... :: Sve igre tuu!-
Forum(o)Bir: